Medycyna anti-aging

Osocze bogatopłytkowe PRP/Wampirzy lifting.

Zabieg z użyciem osocza staje się jednym z popularniejszych w ostatnim czasie i zdobywa sobie rzesze fanek. Polega na pobraniu krwi do specjalnej probówki a następnie odwirowaniu jej w wirówce dzięki czemu płytki są oddzielone od pozostałych substancji. Preparat wstrzykuje się w skórę (tak jak w mezoterapii igłowej). Taki koktajl z naszej krwi wznowi produkcję kolagenu, pozwoli zregenerować naskórek tworząc nowe połączenia naczyń krwionośnych, wygładzi zmarszczki. Można podawać go miejscowo lub ostrzyknąć nim całą twarz. Najlepsze rezultaty dają zabiegi wykonane w serii co 4-6 tygodni.

 

Wolumetria, modelowanie twarzy, lifting volumetryczny.

Z wiekiem nasza skóra traci jędrność, w obrębie żuchwy pojawiają się tzw. chomiki powstające z nadmiaru skóry. Natomiast na skroniach zauważamy ubytki tkanki podskórnej, skronie sprawiają wrażenie zapadniętych, a oczy robią się podkrążone i zmęczone. Wolumetria pozwala nam dodać objętości i przywrócić twarzy odpowiednie proporcje. Daje to niemal natychmiastowy efekt odmłodzenia, liftingu, można poprawić linię żuchwy i brodę, a nawet skorygować wygląd nosa. Wolumetria często jest stosowana również w przypadku młodszych kobiet, które chcą poprawić zarys kości policzkowych. Cena zabiegu ustalana jest indywidualnie, w zależności od ilości potrzebnego preparatu.

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE - jaśniejszy, żółty płyn w probówce.

osocze

 

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym jest aktualnie jednym z najpopularniejszych zabiegów. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów. W naszym gabinecie korzystamy z preparatów Restylane zawierające dodatkowo środek znieczulający - lidokainę (Emervel – został zakupiony przez Restylane) oraz Perfectha. W zależności od oczekiwań usta można lekko nawilżyć i subtelnie poprawić ich kontur lub w znaczący sposób dodać im objętości. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań oraz od ilości użytego preparatu. Przeważnie w czasie zabiegu używa się 1ml preparatu na całe usta. Oczywiście można podać więcej kwasu hialuronowego, jednak osobiście odradzam wstrzykiwanie zbyt dużej ilości jednorazowo.

 

 Przeciwwskazania:

- aktywna opryszczka,

- ciąża i okres karmienia,

- alergia na któryś ze składników preparatu,

- choroby skóry oraz stany zapalne w okolicach zabiegowych,

 

Cennik:

1 ml preparatu Restylane 800 zł

1 ml preparatu Perfectha 600 zł

 

usta

 

NICI LIFTINGUJĄCE PDO

Nazwa nici (PDO) wywodzi się od materiału z którego są wykonane, czyli od polidioksanonu. To od dawna znany i używany w medycynie materiał, wykorzystywany do produkcji nici chirurgicznych, używanych do zakładania szwów wewnętrznych, czyli takich, które po pewnym czasie same się rozpuszczają.
Ich zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej pozwoliło na wykonywanie zabiegów "soft lifting"* lub "first lift"*, czyli liftingu skóry bez użycia skalpela.
Zaimplantowanie nici PDO powoduje wytworzenie "rusztowania" z kolagenu narastającego wokół niej, a tym samym podciągnięcia tkanki, zagęszczenia skóry i jej ujędrnienia. Sama nić zostaje wchłonięta po 8-12 miesiącach, ale w skórze pozostaje po niej siatka nowych, naturalnych włókien kolagenowych!
Technika wprowadzania ściśle opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry.
Dzięki niciom możemy również uzyskać efekt napięcia skóry zbliżony do podania toksyny botulinowej (botoxu), ale efekt jest bardzo naturalny, ponieważ nie zostają unieruchomione mięśnie, jednak skóra staje się ujędrniona i naprężona. Jest wiele rodzajów i długości nici liftingujących, poniżej w skrócie opis głównych grup:

1. First Lift - nitka mono, stosowana do rewitalizacji skóry, ujędrnienia, stosowana do niwelowania zmarszczek palacza, siateczki zmarszczek wokół oczu. Stosowana w poprawie gęstości skóry na twarzy, szyi, dekolcie a nawet na ramionach i pośladkach.
2. First Lift Screw, skręcona nić stosowana do większej stymulacji grubszej skóry. Stosowana do wygładzenia bruzd nosowo-wargowych, uniesienia konturu twarzy, policzków.
3. Nici COG z haczykami (jest ich kilka rodzajów, z różnie ułożonymi haczykami), służą do silnej poprawy owalu twarzy, są najbardziej zaawansowanymi nićmi, stosowanymi do liftingu linii żuchwy, policzków, ale również czoła i brwi.

Po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności, jednak możliwe jest wystąpienie zaczerwienienia i zasinień w miejscu implantacji.

Ceny nici uzależnione są od ich rodzaju, zaczynają się od 50 zł za nić mono do 290 zł za nici COG z haczykami.

 

 OMÓWIENIE ZABIEGÓW WYKONYWANYCH PRZEZ DOKTORA DAMIANA ANTCZAKA.

 

Liposonix: usuwa komórki tłuszczowe, nie pozostawiając nadmiaru skóry. Dzięki głowicy urządzenia można zredukować tkankę tłuszczową w całkowicie nieinwazyjny sposób w obrębie ud, pośladków, brzucha, tułowia. Na tkankę oddziaływuje się skoncentrowanymi ultradźwiękami, które w bardzo precyzyjny sposób docieraja do komórek tłuszczowych, trwale je usuwając.

Zabieg jest skuteczny, trwa średnio godzinę (długość zależy od stopnia wrażliwości pacjenta), a po nim można wrócić bezpośrednio do codziennych czynności.

Wygląd skóry ulega znacznej poprawie, jest napięta i gładka! Najlepsze rezultaty można zaobserwować po około 8-10 tyg od zabiegu, kiedy komórki t łuszczowe zostaja usunięte z organizmu.

Zabieg Liposonix polecany jest osobom zdrowym, które mimo starń nie mogą pozbyc się tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, bioder, pośladków etc. Jeżeli zabieg jest wsparty aktywnością fizyczną można uzyskać efekt wyszczuplenia o 2 rozmiary!

 

HIFU (HIFU – High Intensity Focused Ultrasound) urządzenie służy do liftingu i ujędrniania skóry, wykrzystując skoncentrowana wiązkę ultradźwięków.

W trakcie działania w tkankach zachodzą dwa efekty fizyczne: termiczny i mechaniczny.

Tkanka zostaje podgrzana, a wewnątrz komórki powstają pęcherzyki gazu.

Dzięki temu uzyskujemy efekt:

- zagęszczenia skóry,

- likwidację wiotkości,

- produkcję kolagenu,

- poprawę owalu twarzy,

- redukcję zmarszczek,

- podniesienie "chomików",

- poprawę wyglądu szyi,

- podniesienie brwi.

Pierwsze rezultaty widoczne są w 24-48 godzin po zabiegu, a efekt końcowy obserwujemy w okresie od 2 tygodni do kilku miesięcy (w tym czasie przebudowuje się struktura tkanki i wytwarza się kolagen). Efekty utrzymują się do 18 miesięcy!

Nie trzeba wykonywać serii, wystarczy 1 zabieg! Można go przeprowadzać po peelingach, mikrodermabrazji i kwasach, również na opaloną skórę.

 

 

SKINFRAX – Laser frakcyjny

Urządzenie wykorzystuje połączenie dwóch metod z wykorzystaniem 2 głowic (inwazyjnej i nieinwazyjnej): mikroigiełek i podgrzania skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowej. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią widoku igieł.

RF frakcyjny ma bardzo szerokie spektrum zastosowania:

- można wykonac głęboki lifting twarzy, szyi i dekoltu

- dłoni,

- brzucha,

- usunąć blizny, również potrądzikowe,

- zlikwidować rozstępy,

- regeneracja i poprawa kolorytu skóry

- likwidacja przebarwień i plam

- likwidacja obrzęków i cieni pod oczami

Efekty zabiegów są szybko zauważalne, już po pierwszym razie!

Laser frakcyjny nieinwazyjny podgrzewa skórę właściwą do temperatury 40-60 stopni.

W urządzeniu Skinfrax fala radiowa dociera znacznie głębiej (dzięki zastosowaniu mikroigiełek), nawet do 3mm.

W zależności od potrzeby zaleca się wykonanie od 3 do 5 zabiegów w odstępach 4-5 tygodni.

 

PLASMA – BEZOPERACYJNY LIFTING POWIEK

W urządzeniu wykorzystuje się mikrowiązkę plazmy, któa działa w obrębie naskórka. Poprzez działanie energii stymukuje się tkankę do produkcji nowego kolagenu.

Dochodzi do redukcji i obkurczenia naskórka, a w efekcie do uniesienia powiek.

Po zabiegu na skórze utrzymują się mikrostrupki, może występować również lekki obrzęk (2-3 dni). Można stosować delikatne preparaty przyspieszające gojenie.

 

 

Kontakt:

logo NICE MED
Jagiełły 60   81-584 Gdynia

Rejestracja telefoniczna
600 772 887
530 000 036

Proszę o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

  • facebook - Makijaż permanentny Sopot
  • twitter Sopot
  • makijaż permanentny Sopot

Masz pytania? Napisz do nas!