Nasz Gabinet

 

Chciałabym poinformować, że gabinet Nice Med został wyróżniony i zdobył I miejsce w kategorii Studio Urody w Sopocie oraz że zajęłam III miejsce wśród linergistek w województwie pomorskim. 

Bardzo się cieszę i jestem dumna, ponieważ do plebiscytu zostało zgłoszonych wiele bardzo zdolnych specjalistek wykonujących makijaże permanentne. Jestem szczęśliwa, że mogłam znaleźć się w ich gronie i zostałam uznana za jedną z najlepszych. Z tego miejsca chciałabym jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swoje głosy i moim wspaniałym klientkom, które zgłosiły mnie do tego konkursu. Serdecznie dziękuję,

Agnieszka Murkowska. 

 

Wykonujemy makijaż permanentny, mikropigmentację medyczną, zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej (peelingi, zamykanie naczynek, usuwanie wirusowych zmian skórnych, peeling kawitacyjny, mezoterapię, lipolizę iniekcyjną, usuwanie rozstępów i inne). Współpracujemy z lekarzami zajmującymi się medycyną estetyczną oraz chirurgią. Proponujemy Państwu szeroką gamę zabiegów: botox, osocze bogatopłytkowe, zabiegi powiększania ust, modelowania kształtu nosa, volumetrię, zabiegi laserowe (HIFU, Liposonix, Ulthera, Plasma) depilację laserową, usuwanie znamion.

Lokalizacja naszego Gabinetu to Sopot, ale obsługujemy Klientki z całego województwa pomorskiego: Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Pruszcz Gdański, czy Rumia, Reda, Wejherowo. Zapraszamy na profesjonalny makijaż permanentny oraz szereg zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Kontakt:

logo NICE MED
Jagiełły 60   81-584 Gdynia

Rejestracja telefoniczna
600 772 887
530 000 036

Proszę o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

  • facebook - Makijaż permanentny Sopot
  • twitter Sopot
  • makijaż permanentny Sopot

Masz pytania? Napisz do nas!