• Working Days

  9am - 6pm

 • Saturday

  10AM - 4PM

 • Sunday

  Closed

Nice Med
Makijaż

Permanentny

Makijaż permanentny to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę specjalnych pigmentów w sposób podobny do tatuowania. W odróżnieniu od tej drugiej techniki, makijaż permanentny utrzymuje się w skórze od 3 do około 5 lat. Najczęściej w ten sposób podkreśla się brwi, usta, linię rzęs, ale coraz częściej wykonuje się tzw. “beauty spot” czyli pieprzyki, można również nadać policzkom rumieńców. Mikropigmentacja ma szerokie zastosowanie: można ją wykonać np. na skórze głowy. Na taki zabieg często decydują się mężczyźni, ponieważ w ten sposób zamaskowuje się ubytki włosów związane z łysieniem. Stosując technikę cieniowania można również ukryć ubytki i przerzedzenia włosów dłuższych, z którymi boryka się wiele kobiet kobiety. Bardzo często wykonuje się zabieg mikropigmentacji areoli sutków u kobiet, które przeszły zabieg mastektomii, kamuflaże blizn oraz plam powstających na skutek bielactwa.

Dobrze wykonany makijaż permanentny jest doskonałą inwestycją. Na przestrzeni lat zmieniły się techniki, unowocześniono urządzenia, dostepne są świetne pigmenty. Dzisiaj makijaż jest 3 wymiarowy, ma głębię, w niczym nie przypomina tego jaki wykonywano jeszcze 8-10 lat temu.Makijaż permanentny to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę specjalnych pigmentów w sposób podobny do tatuowania. W odróżnieniu od tej drugiej techniki, makijaż permanentny utrzymuje się w skórze od 3 do około 5 lat. Najczęściej w ten sposób podkreśla się brwi, usta, linię rzęs, ale coraz częściej wykonuje się tzw. “beauty spot” czyli pieprzyki, można również nadać policzkom rumieńców.

Mikropigmentacja ma szerokie zastosowanie: można ją wykonać np. na skórze głowy. Na taki zabieg często decydują się mężczyźni, ponieważ w ten sposób zamaskowuje się ubytki włosów związane z łysieniem. Stosując technikę cieniowania można również ukryć ubytki i przerzedzenia włosów dłuższych, z którymi boryka się wiele kobiet kobiety. Bardzo często wykonuje się zabieg mikropigmentacji areoli sutków u kobiet, które przeszły zabieg mastektomii, kamuflaże blizn oraz plam powstających na skutek bielactwa. Dobrze wykonany makijaż permanentny jest doskonałą inwestycją. Na przestrzeni lat zmieniły się techniki, unowocześniono urządzenia, dostepne są świetne pigmenty. Dzisiaj makijaż jest 3 wymiarowy, ma głębię, w niczym nie przypomina tego jaki wykonywano jeszcze 8-10 lat temu.

Najczęściej wykonujemy:

 • makijaż permanentny ust z cieniowaniem
 • makijaż permanentny ust z wypełnieniem
 • makijaż permanentny ust 3D
 • makijaż permanentny brwi metoda cieniowania
 • makijaż permanentny brwi metoda hybrydowa
 • makijaż permanentny brwi metoda włosa 3D

Usta są bardzo wrażliwe, dlatego przez 3 dni przed wykonaniem makijażu permanentnego należy zacząć przyjmować preparat przeciwwirusowy “Heviran”. Lek wydawany jest na receptę, dlatego należy skonsultować się z lekarzem. Preparat stosujemy również około 3 dni po wykonaniu makijażu, żeby zabezpieczyć usta przed pojawieniem się opryszczki.

 

Wskazania do wykonania makijażu permanentnego (usta permanentny, permanentne brwi, permanentne kreski itp.) lub mikropigmentacji:

 • dla osób w dojrzałym wieku, by wzmocnić zaniakjąc naturalny pigment oraz poprawić kształt oczu i ust
 • dla wszystkich, których problemem są rzadkie i nieregularne brwi lub rzęsy, małe i nieregularne usta,
 • dla osób o asymetrycznych twarzach,
 • dla osób aktywnych ceniących naturalny, świeży wygląd o każdej porze dnia.

 

Osoby, które korzystają z zabiegów medycyny estetycznej, powinny najpierw wykonać makijaż permanentny ust a później, jeżeli będą chciały wykonać zabieg ich powiększenia. To samo dotyczy brwi, czyli najpierw makijaż, a dopiero potem botox.

Cennik
Makijaż Permanentny
Cennik
 • Kontur ust

  500 PLN
 • Kontur z cieniem

  600 PLN
 • Kontur z wypełnieniem jednym kolorem

  700 PLN
 • Metoda 3D technika Shadelicious

  800 PLN
 • Kreska górna

  450 PLN
  zagęszczenie
 • Kreska dolna

  290 PLN
  zagęszczenie
 • Kreska na powiecie górnej i dolnej

  600 PLN
 • Kreska górna dekoracyjna Butterfly

  800 PLN
Touch-Up
Ceny makijażu permanentnego zawierają dopigmentowanie wykonywane po około miesiącu od pierwszego zabiegu.
Nice Med
Regulamin

Zabiegów makijażu permanentnego

Drogie klientki, prosiłabym o zapoznanie się z regulaminem dotyczącym zabiegów makijażu permanentnego zanim zdecydujecie się na zarezerwowanie terminu.

Jestem zmuszona wprowadzić taki regulamin, ponieważ ostatnio zbyt często wizyty są albo odwoływane przez klientki tuż przed wyznaczoną godziną, albo w ogóle Panie nie przychodzą na zabieg i nie odbierają ode mnie telefonu. Proszę o zrozumienie. Nie przyjście na wizytę powoduje blokadę terminu. Nikt na zabieg makijażu permanentnego nie przyjdzie ad hoc, to nie jest malowanie paznokci. Podchodzę do swojej pracy bardzo odpowiedzialnie, zawsze służe pomocą i radą dlatego chciałabym żeby mnie również traktowano poważnie i szanowano mój czas.

1. Tym razem już nieodwołalnie i bez wyjątków wprowadzam zadatek na zabieg makijażu permanentnego w wysokości 200 złotych. Po ustaleniu terminu wizyty oczekuję na wpłatę zadatku (osobiście lub przelewem) w terminie 5 dni roboczych. W przypadku braku wpłaty zadatku umówiony termin zostaje anulowany.

2. W tytule przelewu proszę o wpisanie swojego imienia, nazwiska oraz godziny wizyty. Kwota zadatku będzie wliczona w cenę zabiegu.

3. W sytuacjach nagłych, czyli w przypadku poważnej choroby lub innych przyczyn losowych zadatek przechodzi na kolejny wyznaczony termin wizyty.

4. Zabieg makijażu permanentnego składa się najczęściej z dwóch wizyt (zabiegów). Oczywiście w cenę wliczone są oba. Bywa, że nie ma konieczności wykonania dopigmentowania na drugiej wizycie.

5. W sytuacji jeżeli klientka oczekuje dużo mocniejszego efektu zabiegu (makijaż permanentny NIE zastępuje klasycznego makijażu, jest to uwaga szczególnie do Pań, które lubią zdecydowany i mocny makijaż) i życzy sobie kolejnego dopigmentowania, lub w przypadku kiedy klientka bała się zbyt mocnego efektu i pigmentacja była delikatniejsza, co spowodowało delikatny efekt rysunku wówczas kolejne spotkanie, tj. 3 dopigmentowanie jest płatne i jego koszt wynosi 200 złotych.

6. Druga wizyta, czyli dopigmentowanie przeważnie umawiana jest w terminie od 4 do 8 tygodni od pierwszego zabiegu (jeżeli zaistnieje taka konieczność, ustalamy inny termin). Po upływie tego czasu zabieg jest dodatkowo płatny i kosztuje 30% ceny zabiegu.

 • Odświeżenie makijażu w terminie od roku do półtora roku od wykonania pierwszej pigmentacji to 50% wartości zabiegu.
 • Odświeżenie makijażu w terminie od półtora roku do dwóch lat od wykonania pierwszej pigmentacji to 70% wartości zabiegu.
 • Po dłuższym okresie który minął od pierwszego zabiegu należy wykonać nowy makijaż, czyli jest to 100% ceny zabiegu.

7. W przypadku konieczności poprawienia/korekty makijażu permanentnego wykonanego w innym gabinecie taki zabieg jest traktowany jako nowa pigmentacja. W przypadku źle wykonanego zabiegu makijażu permanentnego, kiedy zachodzi konieczność wykonania zabiegu naprawczego cena może wzrosnąć (zabieg naprawczy, usuwanie makijażu laserowo lub preparatami chemicznymi, czyli removerami).

8. W naszym gabinecie wszystkie materiały wykorzystywane do zabiegu są jednorazowe. Pozostałe części urządzeń są sterylizowane w autoklawie. Wszelkie produkty, preparaty, ich specyfikacje są do wglądu. Wszystkie materiały jednorazowe otwierane są przy kliencie.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU / EWENTUALNE PRZECIWWSKAZANIA

1. Przeciwwskazaniem są: ciąża oraz okres laktacji, przyjmowanie leków rozrzedzających krew (należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który ewentualnie zdecyduje o odstawieniu leków celem wykonania zabiegu), nieustabilizowana cukrzyca, nadciśnienie krwi, hemofilia, choroby rogówki, jaskra, choroby autoimmunologiczne takie jak RZS, łuszczyca występująca w obszarze zabiegowym, przyjmowanie leków przeciwtrądzikowych (retinoidy). W przypadku pigmentacji linii rzęs oraz brwi należy odstawić wszystkie odżywki na co najmniej 5-6 tygodni przed zabiegiem. Przeciwwskazaniem są również infekcje wirusowe i bakteryjne, czyli opryszczka. W przypadku nowotworów i chemioterapii można wykonać zabieg za zgodą lekarza prowadzącego, jednak należy mieć na uwadze, że może wystąpić podwyższona podatność na infekcje i niestabilność barwnika w skórze.

2. Przygotowanie do zabiegu.

 • W przypadku makijażu permanentnego ust koniecznym jest przyjmowanie leku Heviran (wydawanego na receptę) w dawce 800mg na dobę. Jest to preparat przeciwwirusowy, działający osłonowo, mający za zadanie uchronić przed wystąpieniem opryszczki. Przed makijażem zaleca się wykonanie delikatnego peelingu ust (2 doby przed zabiegiem).
 • Makijaż permanentny brwi – proszę aby nie depilować linii brwi przed pigmentacją. Można wykonać delikatny peeling oraz odpowiednio nawilżyć skórę, ponieważ lepiej przyjmie ona pigment i pozwoli na bardziej precyzyjne wykonanie rysunku.
 • Makijaż permanentny powiek – należy przyjść bez szkieł kontaktowych, skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona, należy bezwzględnie odstawić wszelkie odżywki do rzęs na co najmniej 5-6 tygodni przed datą planowanego zabiegu. Można przyjmować kapsułki lub preparaty z arniki. Klientki nie mogą mieć przedłużonych rzęs, należy również liczyć się z tym, że przez kilka kolejnych dni nie będzie można robić makijażu powiek oraz tuszować rzęs, dlatego sugeruję wykonanie henny.