Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa i zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego poprawiają kondycję skóry, odmładza ją, pomagają rozwiązać niektóre problemy natury estetycznej i w znaczny sposób pomagają zahamować łysienie. Nie sposób je przecenić. Mezoterapia to jeden z moich ulubionych zabiegów, widzę jakie daje rezultaty i jestem jej wielką fanką. Składniki stosowane w mezoterapii igłowej wchłaniane są przez skórę w 95%, dla przykładu, te stosowane w drogich kremach wchłaniane są w ... 0.03%. Oczywiście, należy stosować kremy, tworzą barierę ochronną, lepiej utrzymuje się makijaż, pozwalają utrzymać nawilżenie ale cudów nie zdziałają. Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu bardzo małą specjalną igiełką koktajli witaminowych, preparatów na bazie kwasu hialuronowego (usieciowanego lub nie), preparatów rozjaśniających przebarwienia, osocza bogatopłytkowego, preparatów ujędrniających skórę. Dzięki temu, ze wszystkie substancje są wprowadzane bezpośrednio do skóry pozwala nam w krótkim czasie w spektakularny sposób poprawić jej kondycję i wygląd. Na rynku są preparaty (AquaShine, CytoCare S-line), które dają efekt już po pierwszym zabiegu, jednak najlepiej jest wykonać go w serii.

Wskazaniem do mezoterapii są:

- drobne zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie,

- blizny potrądzikowe,

- zwiotczała, odwodniona skóra twarzy i ciała,

- cellulit,

- rozstępy,

- łysienie,

Jest kilka metod mezoterapii, jednak za każdym razem preparat jest podawany do skóry właściwej, a nakłucia dodatkowo pobudzają skórę do regeneracji. Zabieg w zależności od zastosowanej metody może być lekko bolesny, można zastosować krem znieczulający (30 min przed zabiegiem). Po zabiegu dobrze jest zostać na 2 -3 dni w domu. Mogą powstać delikatne siniaczki i zaczerwienienia. To naturalne. Po zabiegu można stosować preparaty z arniką. 

Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Przeważnie stosuje się je w serii np. 3, ale ilość ustalana jest indywidualnie, w zależności od problemu. 

 Przeciwwskazania bezwzględne:

- ciąża i okres laktacji

- stany zapalne i choroby wirusowe (opryszczka) w stanie aktywnym

- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i niektórych leków przeciwzapalnych np. Aspiryny

- anemia i choroby krwi,

- tendencje do tworzenia bliznowców

- WZW 

- choroby autoimmunologiczne

- choroby nowotworowe 

- epilepsja

- choroby psychiczne

 Co najmniej 24 godziny przed zabiegiem nie należy spożywac alkoholu

Po mezoterapii nie należy się opalać, powinno się zrezygnować z basenu i sauny. Nie wolno pocierać i dotykać niepotrzebnie okolic poddanych zabiegowi.

W przypadku osocza bogatopłytkowego przy użyciu specjalnego zestawu pobierana jest krew, którą należy odwirować. Dzięki temu płytki krwi zostają oddzielone, a następnie zagęszczone i zawieszone w osoczu. Tak przygotowany preparat zostaje podany techniką mezoterapii. Zabieg nie niesie za soba niebezpieczeństwa reakcji uczuleniowych. U osób po 40 roku życia terapię osoczem należy powtarzać średnio raz w roku, u osób po 60 roku życia powinno się powtórzyć zabieg 2-3 krotnie w odstępach od 3 do 9 miesięcy. Zapraszamy - mezoterapia igłowa Gdańsk Wrzeszcz, trójmiasto.

Kontakt:

logo NICE MED
Jagiełły 60   81-584 Gdynia

Rejestracja telefoniczna
600 772 887
530 000 036

Proszę o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

  • facebook - Makijaż permanentny Sopot
  • twitter Sopot
  • makijaż permanentny Sopot

Masz pytania? Napisz do nas!