Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna to doskonały zabieg pomagający zredukować drobne zmarszczki, poprawić jędroność skóry i ją odżywić. Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej ma za zadanie stymulować skórę do produkcji kolagenu i pobudzić mięśnie, odpowiedzialne za podtrzymanie owalu twarzy. Podczas zabiegu najczęściej stosuje się preparaty na bazie kwasu hialuronowego lub dedykowane do skór z konkretnym problemem np. skór naczynkowych. Najlepiej wykonać serię zabiegów w odstępach 10-14 dniowych. Najczęściej od 3 do 5 zabiegów, a następnie co jakiś czas wykonuje się zabieg przypominający. Ja jestem zdania, że już jeden dobrze wykonany zabieg mezoterapii, poprzedzony peelingiem daje widoczne efekty. Z mezoterapii mikroigłowej najlepiej zacząć korzystać po 30 roku życia. Wtedy wystarczy jeden zabieg na kilka miesięcy. Serię zabiegów polecam osobom po 40-tce.

Zabieg Dermapenem (urządzeniem do mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej) poprawia napięcie skóry, usuwa delikatne przebarwienia, wygładza i oczyszcza.

 

Jak to działa?

W skrócie „dziurkujemy” skórę tworząc mikro-urazy, żeby ja pobudzić do produkcji kolagenu. Działa podobnie do lasera, z tym że laser jest silniejszy, ale i czas rekonwalescencji po laseroterapii jest dłuższy. Dzięki zabiegowi dermapenem możemy uzyskać efekt zagęszczenia skóry, jej ujędrnienia i wygładzenia bez bólu i pieczenia towarzyszącemu bardziej inwazyjnym zabiegom.

 

Przeciwwskazaniem do zabiegu są:

- opryszczka

- nadmierna ilość brodawek i znamion

- stany alergiczne

- osobiście odradzam zabieg w ciąży i okresie laktacji

Po zabiegu przez kilka dni należy zrezygnować z opalania, sauny, basenu, nie wolno pocierać i podrażniać skóry. Najlepiej jest stosować lekkie nawilżające kremy i maseczki. Zapraszamy do skorzystania z oferty - mezoterapia mikroigłowa Gdańsk Wrzeszcz.

Kontakt:

logo NICE MED
Jagiełły 60   81-584 Gdynia

Rejestracja telefoniczna
600 772 887
530 000 036

Proszę o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

  • facebook - Makijaż permanentny Sopot
  • twitter Sopot
  • makijaż permanentny Sopot

Masz pytania? Napisz do nas!