Szkolenia

 W związku z COVID19 szkolenia prowadzimy tylko w trybie indywidualnym.                       

 AKTUALNE SZKOLENIA kosmetologia medyczna:

1. Mezoterapia igłowa (+ lipoliza iniekcyjna + osocze bogatopłytkowe) 2500 zł SZKOLENIE 1 DNIOWE

2. Wypełniacze poziom I 2500 zł SZKOLENIE 1 DNIOWE  

3. Wypełniacze poziom II 2500 zł SZKOLENIE 1 DNIOWE 

4. Wypełniacze poziom I oraz II w pakiecie 4600 zł

5. Szkolenie dwudniowe, intensywne od podstaw, mezoterapia + osocze bogatopłytkowe + fibryna + lipoliza iniekcyjna + wypełniacze poziom I i II 5500 zł

6. Modelowanie i wypełnianie ust technikami rosyjskimi / na płasko (dla osób zaawansowanych) [1 dniowe] 3500 zł

7. Stymulatory tkankowe [1 dniowe] 2500 zł

8. Mezoterapia mikroigłowa [1 dniowe] (procedury PRX T33, BioRePeel, PQAge) + mezoterapia igłowa 2500 zł

9. Mezoterapia mikroigłowa [1 dniowe] (procedury PRX T33, BioRePeel, PQAge) + stymulatory tkankowe 2500 zł

 

Szkolenia dla osób z wykształceniem kierunkowym lub po szkołach medycznych. Szkolenia są indywidualne lub dla dwóch osób. Oferujemy także bezterminowe wsparcie po szkoleniu.

Szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej, podczas której odbywają się ćwiczenia na modelkach. Do każdego szkolenia dołączony jest skrypt wraz z wzorami kart zabiegów i świadomej zgody. 

 

                                                                                                 AKTUALNE SZKOLENIA Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

1. Indywidualne, intensywne szkolenie 1 dniowe Masterclass 2500 zł - szkolenie adresowane jest do osób, które juz wykonują makijaże permanentne.

2. Indywidualne 2 dniowe szkolenia z pigmentacji kresek, brwi oraz ust, dla osób które wykonują już makijaże, ale chcą popracować nad techniką / doszkolić się 3500 zł.

3. Indywidualne 2 dniowe szkolenie z techniki Ombre Brows dla osób, które nie wykonują makijażu techniką maszynową (początkujących) cena 3500 zł.

4. Intensywne szkolenie 3 dniowe z makijażu permanentnego brwi wraz z urządzeniem, cena 4500 zł (z możliwością dopigmentowania po około miesiącu - 5500 zł).

5. Indywidualne szkolenie poziom podstawowy: podstawy makijażu permanentnego, kolorymetria, poprawny rysunek, techniki pigmentacji kresek na powiekach, brwi oraz ust. Szkolenie dla osób początkujących. Podczas szkolenia praca na skórkach oraz na modelkach. 40 godzin [5 dni] 7500 zł.

6. Indywidualne szkolenie ze wszystkich obszarów pigmentacji (brwi, powieki, usta) [5 + 1 dni] włącznie ze spotkaniem na dopigmentowanie, cena 9500 zł. W cenie szkolenia nieduże urządzenie do makijażu permanentnego, idealne na początek pracy.

Kursanci pracują na naszych urządzeniach, nie ma konieczności ich zakupu.

Oferuję możliwość wykonania zabiegu dopigmentowania makijaży wykonanych w trakcie szkolenia po 5 tygodniach od szkolenia. Jest to wliczone w cenę kursu. Jest to dodatkowy dzień szkoleniowy: omawiamy zabiegi wykonane na modelkach, kursantka może zobaczyć jak wygląda jej wygojona praca i na co powinna zwrócić uwagę przy kolejnych pigmentacjach. 

Urządzenie Mini Royal, na igły akupunkturowe cena 12,900 zł

Rączka systemowa - 4,300 zł

Praca na kartridżach.

 

Urządzenie niemieckiej produkcji. Bardzo ciche, lekka rączka, sterowanie nożne i z panelu (elektroniczne) od 80 do 150 drgań/sek. Urządzenie na igły akupunkturowe (możliwość pracy igłami 1,3 oraz 5). Niezwykła precyzja i lekkość pracy. 2 lata gwarancji.

 

 

 

 

Kontakt:

logo NICE MED
Jagiełły 60   81-584 Gdynia

Rejestracja telefoniczna
600 772 887
530 000 036

Proszę o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

  • facebook - Makijaż permanentny Sopot
  • twitter Sopot
  • makijaż permanentny Sopot

Masz pytania? Napisz do nas!