Szkolenia

 W związku z COVID19 szkolenia prowadzimy tylko w trybie indywidualnym.                       

 AKTUALNE SZKOLENIA kosmetologia medyczna:

1. Mezoterapia igłowa (+ lipoliza iniekcyjna + osocze bogatopłytkowe) 2500 zł SZKOLENIE 1 DNIOWE

2. Wypełniacze poziom I 3000 zł SZKOLENIE 1 DNIOWE  

3. Wypełniacze poziom II (wolumetria) 4500 zł SZKOLENIE 1 DNIOWE 

4. Modelowanie ust technikami "na płasko" dla osób zaawansowanych, wykonujących już zabiegi przy użyciu wypełniaczy 3500 zł

5. Wypełniacze poziom I i II 6500 zł

6. Szkolenie dwudniowe, intensywne od podstaw, mezoterapia + osocze bogatopłytkowe + fibryna + lipoliza iniekcyjna + + stymulatory + wypełniacze 8000 zł

7. Modelowanie i wypełnianie ust technikami rosyjskimi / na płasko (dla osób początkujących) [1 dniowe] 4500 zł

8. Stymulatory [pakiet rozszerzony: osocze, fibryna, Profhilo, Sunekos, Linerase, Nukleofil, Ejal, LumiEyes, XelaRederm, TwAce, Peptidial] tkankowe + nici PDO [2 dniowe] 6000 zł (praca na 6 preparatach + omówienie procedur do kolejnych 5)

9. Mezoterapia mikroigłowa [1 dniowe] (procedury PRX T33, BioRePeel, PQAge) + mezoterapia igłowa 2500 zł

10. Mezoterapia mikroigłowa [1 dniowe] (procedury PRX T33, BioRePeel, PQAge) + stymulatory tkankowe 2500 zł

 

Szkolenia dla osób z wykształceniem kierunkowym lub po szkołach medycznych. Szkolenia są indywidualne lub dla dwóch osób. Oferujemy także bezterminowe wsparcie po szkoleniu.

Szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej, podczas której odbywają się ćwiczenia na modelkach. Do każdego szkolenia dołączony jest skrypt wraz z wzorami kart zabiegów i świadomej zgody. 

 

                                                                                                 AKTUALNE SZKOLENIA Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

1. Indywidualne, intensywne szkolenie 1 dniowe Masterclass 2500 zł - szkolenie adresowane jest do osób, które juz wykonują makijaże permanentne.

2. Indywidualne 2 dniowe szkolenia z pigmentacji kresek, brwi oraz ust, dla osób które wykonują już makijaże, ale chcą popracować nad techniką / doszkolić się 3900 zł.

3. Indywidualne 2 dniowe szkolenie z techniki Ombre Brows dla osób, które nie wykonują makijażu techniką maszynową (początkujących) cena 3900 zł.
3a. 2 dniowe szkolenie z dowolnej techniki makijażu permanentnego dla osób wykonujących makijaże, szkolenie typu MasterClass, cena 5000 zł. Po miesiącu spotykamy się na jeden dodatkowy dzień dopigmentowania.

4. Intensywne szkolenie 3 dniowe z makijażu permanentnego brwi Powder Ombre wraz z urządzeniem, cena 6000 zł z jednym dodatkowym dniem na dopigmentowanie modelek po około miesiącu

5. Szkolenie podstawowe z makijażu permanentnego: 15 000 zł, 10 dni, urządzenie Mast, pakiet pigmentów (wszystko co potrzebne by rozpocząć pracę w zawodzie linergisty).

6. Indywidualne szkolenie poziom podstawowy: podstawy makijażu permanentnego, kolorymetria, poprawny rysunek, techniki pigmentacji kresek na powiekach, brwi oraz ust. Szkolenie dla osób początkujących. Podczas szkolenia praca na skórkach oraz na modelkach. 2,5 dnia. 8500 zł. W pakiecie urządzenie Mast.

7. Indywidualne szkolenie ze wszystkich obszarów pigmentacji (brwi, powieki, usta) [5 + 1 dni] włącznie ze spotkaniem na dopigmentowanie, cena 9500 zł. W cenie szkolenia nieduże urządzenie do makijażu permanentnego, idealne na początek pracy.

8. Bardzo intensywne szkolenie podstawowe z makijażu permanentnego, 3 miesiące, spotkania raz w tygodniu, praca na modelkach, omawianie pigmentacji na skórkach wykonywanych przez kursantów w domu. W sumie 18 dni szkoleniowych. Urządzenie i pigmenty w pakiecie. 24 000 zł

 

Kursanci pracują na naszych urządzeniach, nie ma konieczności ich zakupu.

 

 

 

Kontakt:

logo NICE MED
Jagiełły 60   81-584 Gdynia

Rejestracja telefoniczna
600 772 887
530 000 036

Proszę o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

  • facebook - Makijaż permanentny Sopot
  • twitter Sopot
  • makijaż permanentny Sopot

Masz pytania? Napisz do nas!